USİKAD Yönetim Kurulu olarak Bakü’de gerçekleştirilen Azerbaycan Yatırım Forumu Açılış Töreni'ne katıldık. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanımız Sayın Ömer Bolat ve Azerbaycan Ekonomik Kalkınma Bakanı Sayın Mikayıl Cabbarov'un katılımlarıyla düzenlenen Forumun hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Türkiye ve Azerbaycan omuz omuza yarınlara yürüyor!

Türkiye Cumhuriyeti Zagreb Büyükelçiliği nezaretinde, HGK-Hrvatska Gospodarska Komora Baş Ekonomisti Goran Šaravanja ve İş Dünyasının Uluslararasılaşması Merkezi'nden Ante Perica ile Marija Dolores Rotim ile görüşme gerçekleştirdik. İş dünyamız ile Hırvatistan arasındaki ticaretin gelişmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız.

İçişleri Bakanlığı Bakan Müşaviri Sayın Esma Ersin'in katılımlarıyla 2024 yılının ilk toplantısında bir araya geldik. Değerli Müşavirimize ve Yönetim Kurulumuza katılımları için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İstanbul Valimiz Davut Gül'ü ziyaret etti. Kültürümüzün ve finans dünyamızın merkezi olan İstanbul'umuzda, Değerli Valimizin kıymetli destekleri bizler için çok önemli. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

USİKAD Yönetim Kurulu olarak Halkbank Genel Müdürü Sayın Osman Arslan'ı ziyaret ettik. Ülkemizin en önemli değerlerinden olan Halkbank, kadın girişimcilerimize sağladığı imkanlarla ülkemizin kalkınmasında büyük bir rol oynuyor. “Kadın Girişimci Kredisi” ile şu ana kadar binlerce girişimciyi destekleyen Halkbank'a ve Sn. Osman Arslan'a bizlere gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ediyoruz!

FAALİYETLER